İş Zekası / KDS

İş zekası (Business intelligence, BI) bir organizasyonun ham verilerini analiz etmek için kullanan çeşitli yazılım uygulamalarının tümünü kapsayan bir ifadedir.

Telekomünikasyon

D-CAT Technologies ekibinin geliştirdiği mobil servis altyapıları, iş ortaklarımızın sahip olduğu SMS, MMS ve IVR tabanlı servisler için önemli bir sağlayıcı konumunda.

Özel Yazılım Çözümleri

D-CAT Technologies, özel yazılım çözümlerini, Eclipse/J2EE platformunu kullanarak ve yine D-CAT Technologies ekibi tarafından oluşturulmuş yazılım geliştirme çatısı JIMET ile geliştirir.Firmalarımız arasındaki ilişki düz proje danışmanlığının ötesinde “Çözüm ortağı formasyonunda” sürmektedir. Süreç analiz/tasarım/yönetimi, metadata ve ETL proses tasarımı konusundaki engin bilgi birikimini projemize yansıtan kurumsal proje sorumlumuza ve her türlü rapor, dashboard implementasyonunda görev alan proje danışmanlarımız teşekkürlerimizi iletiriz.

Burak Uzkan

D-CAT ekibinin projenin başından sonuna kadar profesyonel yaklaşımı ve bilgi birikimi ile projenin başarıya ulaşmış olmasında çok büyük katkısı olduğunu düşünmekteyiz. Universe tasarımı konusundaki engin bilgi birikimini bize aktaran İş Zekası Yöneticinize, projemiz sırasında çalışan danışmanlarınıza teşekkür ederiz.

Serdar Ateş

DUYURULAR

Exeltis İlaç SAP BusinessObjects Projesi Başlıyor...
Mayıs 2017
Fleetcorp SAP BusinessObjects Projesi Başlıyor...
Mayıs 2017
Allianz Global Assistance Türkiye Dashboard Eğitimi
Nisan 2017
Logosoft Lumira Eğitimi
Nisan 2017

Size ve şirketinize ne gibi faydalar sağlayabileceğimizi görmek için, size özel demo talebinde bulunun.

DEMO TALEBİNDE BULUNUN

REFERANSLAR