“en iyisi burda”
 
“Evinizin bir parçası olmak ve en iyi kaliteyi en iyi fiyat ile sunmak” misyonunu benimseyen BURDA Market, kurulduğu yıldan bu yana, tedarik ettiği ürün sayısında maksimum çeşit zenginliğini sağlamayı, sunduğu ürünlerin Türk ve dünya kalite standartlarına uygunluğunu sorgulamayı ve müşteri memnuniyetini amaç edinerek sağlam adımlarla büyümeye devam ediyor. Müşterilerini bir aile olarak gören ve hizmet kalitesini arttırarak  Türkiye’nin perakende sektöründe faaliyet gösteren ilk 5 süpermarketin içerisinde olmayı hedefleyen BURDA Market; “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu”, ürün kalitesi, çeşitlilik  ve dürüst çalışma disiplini ilkeleriyle sektör içinde farklı ve değerli bir konumda yer alıyor.
 
Söz konusu hedefler için stratejik ve teknolojik yatırımlarından kaçınmayan BURDA Market, daha verimli , daha sistematik,  daha hızlı  karar alma ve yönetme anlayışı için kullanmaya başladığı SAP Business Objects çözümlerini uygulama aşamasında, D-CAT Technologies İş Zekası ekibinin deneyimlerinden yararlanmayı tercih etti.
 
Ağustos 2016’da başlanan projeyle, 
 
D-CAT Technologies İş Zekası ekibinin danışmanlığında  ile 30 iş günü içinde başarılı bir şekilde tamamlanan projenin ilk aşamasında, raporlamada kullanılacak olan kaynaklar analiz edilerek  ETL süreçleri ile hem konsolidasyon hem de analiz amacıyla veriler ihtiyaca uygun bir yapıda birleştirilerek veri ambarı oluşturuldu. Veri ambarı çalışması tamamlandıktan sonra SAP Business Objects geliştirmelerine başlandı ve tespit edilen ihtiyaçlara uygun analitikler müşterinin kullanımına hazır hale getirildi.  Sistem, Burda Market IT ve Rapor ekibinin katkıları ile son kullanıcı eğitimleri ve alt yapı unsurları tamamlanarak , D-CAT Technologies  tarafından canlıya alındı.
 
BURDA Market için tamamlanan proje ile;
 
Sektörünün en dinamik , yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip eden firmalarından biri olan BURDA Market ile projeyi gerçekleştiren D-CAT Technoloji İş Zekası ekibi, uyumlu bir çalışma süreci ve her iki firmanın sektörel deneyimlerinden faydalanarak  bir projeyi daha başarılıyla tamamlamış ve ortak bir payda da buluşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyor ve yeni deneyimler kazanmaya devam ediyor…