İş Zekası / KDS

İş zekası (Business Intelligence, BI) bir organizasyonun ham verilerini analiz etmek için kullanan çeşitli yazılım uygulamalarının tümünü kapsayan bir ifadedir.

Telekomünikasyon

D-CAT Technologies ekibinin geliştirdiği mobil servis altyapıları, iş ortaklarımızın sahip olduğu SMS, MMS ve IVR tabanlı servisler için önemli bir sağlayıcı konumunda.

Özel Yazılım Çözümleri

D-CAT Technologies, özel yazılım çözümlerini, Eclipse/J2EE platformunu kullanarak ve yine D-CAT Technologies ekibi tarafından oluşturulmuş yazılım geliştirme çatısı JIMET ile geliştirir.Kurumumuzun tüm analitik ihtiyaçlarını planlayıp, kullanıcı dostu deneyimi hedefleyerek, son kullanıcılarımızın en kolay şekilde faydalanabileceği merkezi bir altyapı oluşturma amacıyla başlayan SAP BO projesi kapsamında D-CAT Technologies İş Zekası ekibiyle çalışmayı tercih ettik. D-CAT ekibinin, projenin başından sonuna kadar, profesyonel yaklaşımı ve deneyimi ile tasarladığı altyapı, analitik ihtiyaçlarımızı başarılı bir şekilde karşılıyor. Benzer bir ekip çalışmasını farklı projelerde de devam ettirmeyi temenni ederiz. 

Firmalarımız arasındaki ilişki düz proje danışmanlığının ötesinde “çözüm ortağı” formasyonunda sürmektedir. Süreç analiz/tasarım/yönetimi, metadata ve ETL proses tasarımı konusundaki engin bilgi birikimini projemize yansıtan kurumsal proje sorumlumuza ve her türlü rapor, dashboard implementasyonunda görev alan D-CAT Technologies danışmanlarına teşekkürlerimizi iletiriz.


KARİYER

BPC Danışmanı İş İlanı
BW Danışmanı İş İlanı
İş Zekası Danışmanı İş İlanı
JAVA Yazılım Uzmanı İş İlanı

Size ve şirketinize ne gibi faydalar sağlayabileceğimizi görmek için, size özel demo talebinde bulunun.

DEMO TALEBİNDE BULUNUN

REFERANSLAR