D-CAT

COVID-19 Hakkında

Ne zaman biteceğini bilmediğimiz bu pandemik hastalık öncesinde, süresince ve sonrasında D-CAT ailesinin ve ekosisteminin sağlığı ve güvenliği her zaman önceliklerimizin en başında bulunmaktadır. Bu durumun gerektirdiği önlemlerin tamamını almış olmakla beraber, kurumumuzun tüm servislerinin sürekliliği için de gereken önlemleri devreye almış bulunuyoruz. Uzaktan evden çalışan ekiplerimiz olduğu gibi ofisimizde çalışan idari ekiplerimiz de gerekli önlemleri almaktadır.

Bugün itibari ile ofisimizi sadece dönüşümlü nöbetçi 1 idari çalışanımız vasıtası ile saat 10 – 16 saatleri arasında açık tutuyor olacağız. Geçtiğimiz hafta itibari ile elimizden geldiği kadar müşterilerimizin izin verdiği ölçüde analitik, yazılım, satış ve finans ekiplerimizin uzaktan çalışma modeline geçişini sağlamıştık. Uzaktan ve evden çalışma yapan şirketimizin tüm ekipleri için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği bu durumun bir an evvel bitmesini diliyor fakat bu durum devam ettiği sürece de insanlığın gelişiminin ve işlerimizin etkilenmemesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğimizi tüm D-CAT ekosistemine duyurmak istiyoruz.

Sizlerden ricamız, Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği 14 kural dahil olmak üzere, bir süre sosyal mesafenizi koruyarak yaşamanız. 

Hayat işlerle beraber eve sığar diyoruz.

tr_TRTR