D-CAT

Microsoft SSIS

Microsoft Integration Services, kurumsal düzeyde veri entegrasyonu ve veri dönüşümleri çözümleri oluşturmak için bir platformdur. Dosyaları kopyalayarak veya indirerek, veri ambarları yükleyerek, verileri temizleyerek, madencilik yaparak ve SQL Server nesnelerini ve verilerini yöneterek karmaşık iş sorunlarını çözmek için Integration Services kullanın.

Integration Services, XML veri dosyaları, düz dosyalar ve ilişkisel veri kaynakları gibi çok çeşitli kaynaklardan veri ayıklayabilir ve dönüştürebilir ve ardından verileri bir veya daha fazla hedefe yükleyebilir.

Integration Services; zengin bir yerleşik görevler ve dönüşümler seti, paketleri oluşturmak için grafiksel araçlar ve paketleri sakladığınız, çalıştırdığınız ve yönettiğiniz Integration Services Catalog veritabanını içerir.

Tek bir kod satırı yazmadan çözümler oluşturmak için grafik Tümleştirme Hizmetleri araçlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca, kapsamlı Integration Services nesne modelini programlı paketler oluşturmak ve özel görevleri ve diğer paket nesnelerini kodlamak için programlayabilirsiniz.

tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR