D-CAT

SAP Business Objects

Sadece SAP değil, NON-SAP platformlar ve veri tabanı yönetim sistemleri ile de çalışabilmektedir. BusinessObjects dünyadaki ilk iş zekâsı aracı olarak SAP iş birliğinden çok daha önceden beri popüler veri tabanı yönetim ve ERP sistemleri ile verimli şekilde çalışabilmek üzere tasarlanmış ve geliştirilmiş bir iş zekâsı platformudur.

Patentli mantıksal ara katman teknolojisi ile, teknik bilgisi olmayan iş kullanıcılarının dahi kendi raporlarını self-servis geliştirebilmesine olanak tanıyan yapısı ile, sadece bir raporlama aracı değil, komple bir Bilgi paylaşım platformu olarak kurumunuzdaki bilgi demokratikleşmesi konusunda 360 derece bir çözüm sağlar.

Görselleştirme ve raporlama için tek bir merkezi platformla karar verme süreçlerinizi hızlandırırken verimliliğinizi de artırır. Analitik platformumuzun sağladığı güçlü araçlar sayesinde hedeflerinize kolayca ulaşıp bilgi tüketimini basit, kişiselleştirilmiş ve dinamik hale getirir.

İçerdiği güçlü araçlar sayesinde basitçe hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Bilgi tüketimini kişiye özel ve dinamik haline getiren BI paketi sayesinde en yeni iş zekası teknolojilerinden yararlanırsınız. Sağladığı esnek mimari sayesinde büyümenize destek olur.

Raporlama ve Analiz

Kurumsal kullanıcıların temel nedenleri ve trendleri anlamasına olanak sağlayan raporlar sayesinde karar alma süreçlerini hızlandırır.

Veri Görselleştirme

Kullanışlı BI görselleştirme ve gösterge panoları ile görüleri vurgular, fırsatları kaçırmazsınız.

Avantajlar

Karar vericilerin gerçek zamanlı şekilde BI verilerine ulaşmaları için oluşturulan esnek platformda çok çeşitli veri kaynakları kullanmanızı, işletmenizin ihtiyaçlarını desteklemenizi sağlar.

İş zekası araçlarına erişin

Kapsamlı iş zekası paketi sayesinde karmaşık veriler faydalı bilgilere dönüşür.

tr_TRTR