D-CAT

Logosoft

Logosoft, Performans Takibini SAP Business Objects Çözümleriyle Hızlandırdı…  1992 yılından bu yana bilgi teknolojileri ürünleri dağıtımı yapan Logosoft, distribütörü olduğu ve alt dağıtımını yaptığı Yazılım ve Donanım ürünleriyle Türkiye’nin dört bir yanındaki 8000 bini aşkın bilgisayar firmasına hizmet veriyor. 

Microsoft, Panda, Symantec, Acronis gibi dünyanın önde gelen Yazılım ürünlerinin Türkiye distribütörü olan Logosoft; Adobe, Macromedia, Autodesk, Corel, Quark ve Abbyy yazılım ürünlerinin de dağıtımını yürütüyor.  

Logosoft, işletim sisteminden masaüstü uygulamalarına, middleware’den güvenlik çözümlerine kadar her türlü yazılım ürünü için akla gelen ilk dağıtıcı firma olarak sektörün en önemli aktörlerinden biri. 

Logosoft preferred to work with the business intelligence team of D-CAT Technologies to evaluate the performance of its ongoing development more efficiently.

This project, which started in May 2015, was aimed to monitor the performance of everyone from the bottom employee to the top manager, and thus to take the necessary actions quickly and instantly for the company to make maximum profit. The first phase of the project was completed by the D-CAT Technologies business intelligence team in the same month with an 8-day study, and the second phase studies were carried out with the successful output. 

Projenin ilk aşamasında, Logosoft’un mevcut durumu nasıl yönettiği analiz edildi. Hemen ardından SAP Business ObjectsDashboard ile bu sürece nasıl katkıda bulunabileceği iş sahipleri ve teknik ekiplerle birlikte belirlendi. Kapsam ve önyüz konusunda mutabakat sağlandıktan sonra geliştirmeler başladı.

Proje sonunda sağlanan fayda ile Logosoft çalışanları performans kriterlerini ve ölçümlerini günlük olarak takip edebilmeye başladılar. Performans verilerine bağlı olarak alınması gereken aksiyonlar, müdahale edilmesi gereken süreçler çok daha net ve hızlı bir şekilde belirlenmeye başladı.  

Bilgi teknolojileri sektörünün en önemli aktörlerinden biri olan Logosoft’a danışmanlık hizmeti veren D-CAT Technologies iş zekası ekibi, Logosoft’un gelişim sürecine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyor.