D-CAT

Kurumsal

plug-free-img.png

Profil

D-CAT’in; sağladığı çözümlerde en önemli amaç, iş modellerini kısaltarak veya yeniden tasarlayarak firmaların iş ekosistemlerine değer katmaktır.

D-CAT’in; sağladığı çözümlerde en önemli amaç, iş modellerini kısaltarak veya yeniden tasarlayarak firmaların iş ekosistemlerine değer katmaktır. Sadece müşterilerden gelen projeleri sonuçlandırmakla kalmayıp, bir sonraki projenin ne olabileceği konusunda da danışmanlık veren yapısı ile bir çözüm ortağından çok bir iş ortağı mentalitesiyle çalışır.

D-CAT; diğer firmalara verdiği danışmanlık, eğitim ve proje yönetimli çözümlerinin yanı sıra, kendi projelerini de üreten ve uygulayan, bu sayede teknoloji çözümlerinin tek başına yeterli olmayıp, iyi tasarlanmış iş modelleri ile desteklenmesi gerektiğinin bilincinde olan bir ekibe sahiptir.

Uygulanan bir proje ne kadar üstün teknolojili olursa olsun, ne kadar üstün görsellere sahip olursa olsun, yatırım geri dönüşünü sağlayamazsa o iş şirkete bir değer katmamıştır” bilinciyle çalışan iş analistlerimiz ve teknik ekibimiz ROI (Return on Investment) hesaplarınızın pozitif çıkması için çalışır.

D-CAT müşterilerine tam çözümler sunmanın yanı sıra mevcut projeler ve alt yapı ile entegrasyon çalışmalarında da müşterilerini yalnız bırakmaz. Sahip olduğu platform know-how’ını günden güne arttırmanın yanı sıra, spesifik bir takım platformlarda da iş ortaklarıyla ko-operasyon içerisinde çalışır.

D-CAT Technologies olarak, İş Zekası projelerinde teknik, eğitim ve danışmanlık servislerinde en kaliteli hizmetleri sunmayı ve iş zekası projelerinde ürün ve sistem bağımsız bir firma haline gelmeyi hedeflemekteyiz.

D-CAT Technologies, kurumsal performansı arttırmak ve organizasyonlarda kilitli kalmış verilerden, karar mekanizmalarında kullanılabilecek, ve bunun yanında operasyon kalitesini arttırmayı hedefleyen bilgiye dönüşüm süreçlerinde hizmet veren bir firmadır.

Misyon

D-CAT; misyonu Türkiyedeki orta ve büyük ölçekli organizasyonlar için; iş süreçlerini kısaltmak, kolaylaştırmak ve takibini mümkün kılmak amacıyla uygulamalar geliştirmek olan ve gerektiği yerde pazarda kendisini ispatlamış uygulama sağlayıcıları ile işbirliğinde çalışan bir teknoloji firmasıdır.

Vizyon

D-CAT; genç, öğrenmeye açık ve istekli ekibinin yeni teknolojileri sürekli takip etmesi, teorisini ve uygulanmasını öğrenmesi ve uygulaması için gerekli ortamları sağlayarak; Türkiyedeki kurumsal firmaların internet ve mobil platformlar ile desteklenebilecek iş modellerini ortaya çıkartmak ve bu konularda çözümler sağlamak amacıyla kurulmuştur.

D-CAT firmalara verdiği kurumsal çözümlerin yanı sıra kendi bünyesinde geliştirdiği projeleri de kendi öz kaynakları ile geliştirip, uygulamak gibi bir amaca da hizmet eder.

tr_TRTR